Praca

Wieczorek Fliesen GmbH: pełnoetatowy, Geroldshausen (Niemcy), stała umowa o pracę

Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się płytkowaniem. Realizujemy zarόwno projekty prywatne jak i komercyjne. Zapewniamy fachowe i profesjonalne doradzctwo oraz prowadzenie projektu budowlanego samodzielnie lub z naszymi partnerami. Aby zapewnić jakość usług i niezawodność naszym klientom, poszukujemy płytkarza, malarza/tynkarza oraz brygadzisty.

Płytkarz

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie podłoża pod flizy/kafelki/płytki
  • Przygotowanie warstwy izolacyjnej
  • Układanie kafelków/płytek różnego rodzaju i z różnego materiału
  • Renowacja uszkodzonego podloza
  • Układanie zdobień, montaż, fugowanie, ciecie oraz szlifowanie płytek
  • Prace wykończeniowe

Wymagania

  • Wyuczony zawόd plytkarza lubwieloletnie doświadczenie w zawodzie glazurnika/płytkarza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chętnie widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę na niemieckich warunkach (wszelka pomoc w załatwieniu spraw urzędowych jak i mieszkania)
  • Niemiecka stawka godzinowa
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Pełen pakiet socjalny

Malarz

  • Przygotowanie powierzchni zewnetrznej i wewnetrzej pod malownie
  • Malowanie powierzchni zewnetrznej i wewnetrznej roznymi rodzajami farb
  • Tapetowanie, szpachlowanie, kladzenie gladzi
  • Tynkowanie

Wymagania

  • Wyksztalcenie w zawodzie malarz/tynkarz
  • Doswiadczenie w zawodzie malarza/tynkarza
  • Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego (stopien komunikatywny)

Oferujemy

  • Stala umowę o prace na niemieckich warunkach (wszelka pomoc w zalatwieniu spraw urzedowych jak i mieszkania)
  • Długotrwale zatrudnienie

Aplikacja i kontakt

Pożądany kontakt: telefonicznie lub e-mailem

Proszę złożyć wniosek w:

Wieczorek Fliesen GmbH
Frau Beate Schneider
Sonnenstraße 9
97256 Geroldshausen-Moos
– Germany –

Aplikacja e-mail do:
b.schneider@wieczorek-fliesen.de

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Tel.: +49 (0)931-2051842